Manuel Masaj Terapileri – Refleksoloji- Yüz Masajı ( hafta içi her gün) randevu alınız

Şifa Sanatları kolektif bir oluşumun çatısıdır. Temel hedefi geleneksel ve modern bilimin kesiştirilmesidir.

Gelenekselden kasıt tarih boyunca bir çok uygarlığı etkilemiş ve günümüz insanını da etkileyen bilgeliği, çağımızın araçları ile yeniden anlatabilme ve birbirleri ile iç içe kullanılabileceği alanlarda hizmete sunmaktır. Örneğin klinik psikologlarla beraber depresyon ve anksiyetenin tedavi edilebilmesinde ortak atölyeler ya da çalıştaylar yapabilmek ve/veya tıp doktorları ile beslenme programlarını hareket ile yeniden yapılandırmak gibi. Ya da kronikleşmiş davranış alışkanlıklarının yeniden inşa edilmesinde beden farkındalığını geliştirilip, düşünce süreçlerinin gözlenebilirliğine olanak tanımak.

Ekip olarak çatımızın altında daha fazla sayıda uzmanı bir araya getirerek ve/veya pek çok farklı kaynaktan bilgi paylaşımları ile sizlere daha sağlıklı, daha mutlu, daha neş’eli yaşama ulaşabilmenizde destek olmaya çalışacağız.

Örneğin Qi Gong çalışıyor olacak isek bunu günümüz egzersiz biliminin de kaynaklarından yararlanarak daha kolay anlaşılır bir biçimde sizlere ulaştıracağız.

Bedensel farkındalık ya da yerleşik davranış düzensizliklerinde, sorunun kaynağına varabilmek için tarafsızca bakabilmenizi ve o engelleri aşabilmeniz konusunda adım adım sizlere eşlik edeceğiz.

Yaşadığınız sağlık sorunlarınızda mevcut tedavilerinize destek olabilecek önerilerimizle gücümüz ve bilgimiz yettiğince sizlerle olacağız.

Şifa’yı sadece hastalandığınızda değil yaşamınızın her anına taşıyabilmeniz, yerleştirebilmeniz için bilgi birikimlerimizi, keşfettiklerimizi, yöntemlerimizi size ulaştıracağız. Sizlerle beraber daha da büyüyeceğiz her beraber Şifa’yı Sanat’a dönüştüreceğiz.

Facebook Sayfamız için tıklayınız.

Tags:

wide-logo