MEDİTASYON

Özgürlük, yaratıcılık, zekâ, farkındalık, Uyanıklık, anlayış, keyif, sessizlik, huzur, gevşeme, kendini bilme ve bulma hali… Kendimize verebileceğimiz en güzel yaşam armağanı… Sonsuzluk’a ilk adımdır. İkiliğin yok olduğu ilk hal. Sıfır noktasının yakalandığı an, bizim bu çalışmamızın başlangıcıdır. Ve de sonu.

Başladığımız yerde bitiriyor olacağız. Düzenli meditasyonlar,

Görünüşünüzün hoş, sakin ve ışıl ışıl olmasına, Herkes tarafından sevilir ve fark edilir duruma gelmenize, Artık kendi problemlerinizi gözlemlemeye başlamanıza, Korkularınızın, öfkelerinizin, sabırsızlıklarınızın azalmasına, Sakin, dingin ve huzurlu olmanıza, Özgürlüğünüzü ve yaratıcılığınızı fark etmenize, Zihninizin sakinleşmesi ve karmaşık durumlardan uzak kalmanıza, Hatalı düşünce ve davranışlardan uzaklaşmanıza, Var olan yeteneklerinizin ortaya çıkmasına, Hayata daha büyük bir pencereden bakmanıza, Artık anlam aramamanıza, anlam bulabilmenize, Mutlu, keyifli, huzurlu ve güler yüzlü olmanıza, yardımcı olur.

Kendimize verebileceğimiz en güzel yaşam armağanı Sonsuzluk’a ilk adımdır. İkiliğin yok olduğu ilk hâldir. Bunun en güzel adımı ise meditasyondur. Bu çalışmada sizlerle boşluk’a adım atıyor olacağız. Her defasında deneyimlerimiz bize unuttuğumuz mutluluğu yeniden bulmamıza yardımcı olacak. En önemlisi o mutluluğun bizden hiç de uzak olmadığını deneyimleme fırsatı bulacağız.

Şifa Sanatları’nda yaptığımız meditasyon çalışmalarımız:
Sessizliğin Sesi
Altın Ay Meditasyonu
Küçük Dünya (İnsan) Yörünge Meditasyonu

flyer2

wide-logo