Burcu Erim Dural

Qigong Eğitmeni
Meditasyon Eğitmeni
Pilates Eğitmeni
BaZi Çin Astrolojisi Danışmanı

Burcu Erim Dural

Burcu Erim Dural

Süleyman Demirel Üniversitesi Satış Yönetimi ve  Anadolu Üniversitesi İşletme mezunudur.

Kişisel gelişim, felsefe, edebiyata olan ilgisi ile ilk 1989 yılı itibari ile tasavvuf eğitimine başlamıştır. 1997 den bu yana Beko Elektronik A.Ş., Yapı Kredi Leasing, Finans ve Faktoring Firmalarında uzman, yönetici yardımcısı ve Pazarlama Müdürü pozisyonlarında çalıştıktan sonra Reiki ile tanışmış ve yolunu şifaya çevirmeye karar vermiştir. 2003 yılında tanıştığı Reiki’de, 2008 yılında Masterlık derecesine ulaşmıştır. 2017 yılında Uluslararası Pilates Federasyonu’ndan Pilates Eğitmenliği Sertifikası aldı. Son 7 yılda “Uzak Doğu Savaş Sanatları ve Meditasyon” ile farklı bir yön, farklı renkler ve rehberlerle yoluna devam etmektedir.

En büyük yol arkadaşı olan eşiyle bu eğitimler esnasında tanışmış 2012′de dünya evine girmiştir. Geleneksel tedavi destek eğitimi, Pilates, Yüz Masajı, Refleksoloji (sadece bayanlara) ve Acupoint alanında uzmanlaşmıştır. 2013 ten bu yana Büyük Usta Emei Qigong Okulu 13. Soy Sahibi Fu Wei Zhong ile eğitimlerine devam etmektedir. Ayrıca yalnızca kadınlara öğretilen Wudand Nei Gong uygulamalarında öğrenci olarak ilerlemektedir.

Doğduğumuz toprakların bizlere sunmuş olduğu değer yargıları ve bilgileri ile tasavvuf konusunda ilerlemeye devam etmektedir.

Şu an; İstanbul, Antalya, Ankara olmak üzere birçok şehirde Reiki, meditasyon (ego, nefs , tekamül) üzerine eğitim ve seminer vermektedir. Pilates, Qigong, sadece bayanlara özel refleksoloji ve yüz (gençlik) masajı seanslarına girmektedir.

Tüm hayat dengesi ve ruhsal arınma için; kişiye özel mentorluk vermektedir.

Bu sonsuz yolculukta, yolun neler getireceğini hiçbir zaman bilemez sadece yürürüz. Bazen öğrenci, bazen öğretmen olur sadece yürürüz. Sevgimiz, anlayışımız en doğrusu yüreğimiz en büyük rehberimizdir. Rehberimizi hiç kaybetmemek ümidiyle.

Sevgi, şifa ve anlayış ile;

İletişim Bilgileri:
Cep Tlf : +90.507.460.96.92
E-posta : burcu@sifa-sanatlari.com

wide-logo