Burcu Erim Dural

BaZi Çin Astrolojisi Danışmanı
Qigong Eğitmeni
Meditasyon Eğitmeni

Süleyman Demirel Üniversitesi Satış Yönetimi ve  Anadolu Üniversitesi İşletme mezunudur.

Kişisel gelişim, felsefe, edebiyata olan ilgisi ile ilk 1989 yılı itibari ile tasavvuf eğitimine başlamıştır. 1997 den bu yana Beko Elektronik A.Ş., Yapı Kredi Leasing, Finans ve Faktoring Firmalarında uzman, yönetici yardımcısı ve Pazarlama Müdürü pozisyonlarında çalıştıktan sonra Reiki ile tanışmış ve yolunu şifaya çevirmeye karar vermiştir. 2003 yılında tanıştığı Reiki’de, 2008 yılında Masterlık derecesine ulaşmıştır. 2017 yılında Uluslararası Pilates Federasyonu’ndan Pilates Eğitmenliği Sertifikası aldı. Son 7 yılda “Uzak Doğu Savaş Sanatları ve Meditasyon” ile farklı bir yön, farklı renkler ve rehberlerle yoluna devam etmektedir.
Geleneksel tedavi destek eğitimi, 2013 ten bu yana Büyük Usta Emei Qigong Okulu 13. Soy Sahibi Fu Wei Zhong ile eğitimlerine devam etmektedir. Ayrıca yalnızca kadınlara öğretilen Wudand Nei Gong uygulamalarında öğrenci olarak ilerlemektedir.2016 tan bu yana Qigong Kadın Formları üzerine eğitimlerini tamamlamıştır.Aynı zamanda 2016 itibari ile Taoist BaZi Çin Astrolojisi ve Karma Eğitmlerine başlamış ve Dünya genelinde Marka olan isimlerden eğitim almış ve eğitimlerini tamamlamıştır.

Doğduğumuz toprakların bizlere sunmuş olduğu değer yargıları ve bilgileri ile tasavvuf konusunda ilerlemeye devam etmektedir.

Şu an; İstanbul, Antalya, Ankara olmak üzere birçok şehirde Bazi Ve Çin Astrolojisi, meditasyon (ego, nefs , tekamül) üzerine eğitim ve seminer vermektedir. Woman Qigong sadece bayanlara özel kapalı gruplara ders vermektedir.

Tüm hayat dengesi ve ruhsal arınma için; kişiye özel mentorluk vermektedir.

Sevgi, şifa ve anlayış ile;

wide-logo