Dolunay Çalışması Sessizliğin Sesi (Boşluğa Giriş) – Randevu Alınız

“Kam”ların en önemli uygulamalarından olan “Dolunay Çalışması”sının olağanüstü gücünü içimizde, bedenimizde, ruhumuzda, en önemlisi hayatımızda hissediyoruz.

Bu çalışma ile birçok açıdan değerli ve önemli sonuçları yaşandı ve yaşanıyor. Bir kısım danışanlarımız özgüven artışı, içsel kuvvet, mutluluk, huzur, neşe, bütünlük, isteklerin gerçekleşmesi ile şükran duygusu yaşarken; Çoğunluğun ilgisini çeken kısmı enerjilerinin dilek ve isteklerini gerçekleştirecek düzeye çıkması oluyor.

Her ayın bir akşam üzeri saat : 19.30 ila 20:30 arasında yapılmaktadır. 1, 3, 7 ve 12 kişi olarak yapılmaktadır. İçimizdeki gücü ortaya çıkarmak, aydınlatmak ve Ay ışığında aydınlanmak için güçlü bir etkisi vardır. Bu güçlü bir disiplinle yapılabilir, etkilerini ve gücü küçümsenemez. Bir sonraki çalışma tarihimiz 09. 03.2020 Pazartesi akşamı yapılacaktır.

Spirituel olarak bu çalışma, “gökyüzü”nü “yeryüzü”nden ayıran perde en ince hale gelip direk AY ile temsil edildiği için etkisi çok çok kuvvetlidir.

İçimizdeki gücü ortaya çıkarmak, aydınlatmak ve Ay ışığında aydınlanmak gibi güçlü bir etkisi vardır. Bu, güçlü disiplinle yapılabilir, etkileri ve gücü küçümsenemez.

İletişim : +90 507 460 96 92

Şifa-Sanatları Uygulamasıdır.

Sevgi ve şifa ile,

Facebook Sayfamız için tıklayınız.

Tags:

wide-logo