Dolunay Çalışması Nedir?

Yalnızca kadınların dahil olabildiği, kendileri ile buluşabildikleri bir çalışma. Belki iddialı ancak katılanların hepsi çok mutlu.

Kendi içinizde kendinize bakabilme fırsatı. Çok iyi bildiğiniz ama unuttuğunuzu anımsama imkanı.

Ay, ana tanrıça arketipinin göksel karşılığıdır. Ak ananın Ülgen’e yaratma emrini verip tekrar sulara gömülmesi, Ay ve Ayın döngüleri ile ilişkilendirilebilir.

İnsanoğlunun, bir ışın demeti veya Ay ışığı aracılığıyla doğduğunu söyleyen şaman gelenekleri mevcuttur. Dolunay Şaman mitolojisinde, güçlü Şamanların atası sayılmıştır. Ay sözcüğü ya da ay-fiili, yaratmak ve türetmek anlamına gelir. Ay ile ilintili Asya mitolojilerinde, Ay doğurgan dişi olarak gösterilir. Jung’a göre de mitolojilerde ki “Ana Tanrıça” arketipinin göksel karşılığı Ay ve Venüs’tür. Bunlar bilinç dışında oluşan “Anne Arketipi”nin türevleridir.

Dolunay Meditasyonumuz ise tüm Şaman Mitolojilerinde Dolunay diye adlandırılan, fakat kişi ve öz olarak bizlere çok büyük faydaları nedeni “Dolunay Meditasyonu” diye adlandırdığımız Şamanik bir çalışmadır.

Bu Dolunay Meditasyonu, Maya takviminde,”Şafak”tan önceki anlarda ayakta kalmak, gezegenin sevgi ve şefkatle yaklaşmasına izin vermek için dualar edileceği bir dolunay.

İnanç ve bilgelikte çaba gösterme, (çalışmalarıma katılanlar bilirler) “HAYIRLISI”nı dileme ve YARADANA güvenmenin açan çiçeklerini toplama zamanı.

Yaşamımızın herhangi bir alanından hoşnut değilsek eğer, çarenin bir başkasında değil, kendimizde olduğunu getiriyor bu Altın Ay.

Katılımcı sayımız sınırlıdır. Lütfen Katılmadan önce bizlerle iletişime geçiniz.

Rez. için: +90.507.460.96.92 No’lu tlf’u arayabilirsiniz.

Burcu Erim Dural
Şifa Sanatları

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

wide-logo