2019 Aralık Güneş Tutulması

2020 ye girmeden önce yılın enerjilerinden bolca bahsettik ve 2020 yılında da dönüşüm enerjilerinden bahsedeceğiz gibi gözüküyor.

Güneş Tutulması ile birlikte enerjiler daha da değişiyor ve dönüşüyor. Yepyeni bir dönem başlıyor.Anlatılmaya çalışılan ancak anlaşılmayan, görülmek istenmeyen ne varsa ”beni gör ve anla” diyor. Hala tek taraflı düşünenlerdenseniz 2020 sadece sen ve sizler yoksunuz demek için büyük adımlarla geliyor. Dönem ve enerjiler hızla dönüşüyor.Haftaya ve hatta 2020′ye hızlı başlamadan önce ruh, beden ve zihnizi sakinleştirmeye zaman ayırın diyor dönüşen zaman.

Yer Gök ve İnsanlık olarak ayrılmış olan enerjilerden yersel ve insanlık enerjileri 108 farklı enerjiden etkilenir. Ve bunların etkileri yıllara, dönemlere ve bizlere göre değişim gösterir. Bu nedenledir ki yaşam sürekli değişim dönüşüm halindedir.Bu konuya eğitim ve seminerlerimizde daha derin değindiğimiz için fazla vaktinizi almayacağım. Güneş Tutulmasının etkisi Göksel bir durum olsa dahi Göksel Şansımızı etkileyecek bir enerjiyi içermez. Bu bizi kararlarımızı ve var olan kaderin ilerlemesine büyük derecede aracı olacaktır sadece. Bu nedenle bu 6 gün çok büyük önem taşır.

Bu enerjiyi nasıl kullanalım diyorsanız; bizlerle çalışmaya başlayamadıysanız eğer, yapmanız gereken yegane şey not etmek ve yazmak. Bu ay ne yaşadınız;nelerden keyif aldınız ve nerelerde zorlandınız gün be gün yazın. Devamında 2020′yi buna istinaden daha net yorumlayabileceğiz çünkü.

Güneş Tutulması önce bazı olayların üstünü örtecek. Sonrasında tekrar ard arda anlayamadıklarım/nızı sırasıyla önüm/nüze koymaya başlayacak gibi duruyor. Eskiler bu durumlarda göklerin efendileri ile yerlerin efendileri savaşıyor derlermiş. Bu nedenle bu savaşta taraf tutmak yerine kendim/nize dönüp bakman/mız en iyisi olacak. Çünkü bu savaş gök ve yer tanrılarında değil iç dünyamızın yansıması da olacak. :) Teşbihi geçersek eğer savaş değil bir değişime adım atacağız hep birlikte. Görmek istemediklerim/nizi görecek, adaletin resmini yeniden çizeceğiz gibi gözüküyor.

Bu konuyla ilgili daha detaylı ve derin bilgileri derslerimize katılarak alabilirsiniz. Şimdi iyi yanlarıyla Çin Burçlarına olumlu etkilerini yazalım.

Kaplan

Güneş tutulmaları çok güçlü yeniaylar gibi olduğundan yeni projelere başlamayı düşünebilirsiniz. Yaşamınızın bu dönemi çocukları da yönettiğinden, ailenizi büyütmeyi düşünüyorsanız, hamile kalmak için ideal bir dönemdesiniz.

Tavşan

Salı günü gerçekleşecek güneş tutulması, ev ve aile evinize enerji verecek. Bu alandaki hayalleriniz güneş tutulmasından bir gün sonra bu evinize pozitif enerjilerin girmesiyle desteklenecek.

Ejderha

Bir blog açıp yazı yazmaya daha çok zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Su elementi biraz kafanızı karıştırsa da verimlilik alanına girecek. Ancak fazla egoda oluşabilir. Tutulma sonrası ani düşmemek için geçmiş diye baktığınız kişilerle iletişime dikkat. Geleceğiniz için onlara ihtiyaç duyacaksınız.

Yılan

Para durumunuzda bir iyileşme olabilir. Yeni projelere başlamak veya niyetlenmek isteyeceksiniz. Önümüzdeki üç ay boyunca ekstra para kazanmak için ideal bir dönemde olacaksınız.

At

Hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikler için ideal bir dönemdesiniz. Dahası, güneş tutulmasından bir gün sonra aşk ve güzellik enerjisi hafifte olsa yaşamınıza girerek kendinizi çok güzel ve iyi hissetmenizi sağlayacak.

Keçi

Tek başınıza yürüyüşler yapmak ve uzun uzun düşünmek isteyebilirsiniz. Ani aydınlanmalar yaşayabileceğinizden kendinize yeterince zaman vermeye çalışın. Değer verdiğiniz kişiler sizi engellemiyor aksine büyütüyor. Metal elementi bu hafta size enerji getirecek.

Horoz

Önümüzdeki aylar boyunca özel kişilerle tanışabilirsiniz. Su elementi sizin etrafınızdaki kişilere daha yakın ve şefkatli olmanızı sağlayacak. Size yakın kişilerin varlığına şükredecek ve ait olma duygusu hissedeceksiniz.

Maymun

Metal ve Su sizi destekliyor. Kariyeriniz yükselişe geçebilir. Metal Elementine sahip oluşunuz niyetlerinizi yumuşatacak ve gerçekleşmesine yardımcı olacak. Şimdi, her şeyi gerçekleştirmeniz mümkün olduğu için daha büyük planlar yapabilirsiniz.

Köpek

Sertifika almak için tekrar okula başlayabilir ya da tek başınıza hep merak ettiğiniz bir konuyu öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu tutulma size karar vermeniz için olanak sağlayacak.

Domuz
Yeteneklerinizi yeni projelerde fikirlerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. Bu tutulma sizi biraz yorsa da daha iyiye gitmeniz ve kendinizi gerçekleştirmeniz için destek olacak. Yeniliklere açık olun.

Fare
Eğer nişan ve evlilik gibi planlarınız istekleriniz varsa bu tutulma sonrası gerçekleşmesi ihtimali çok yüksek. Çünkü artık isteklerinizin gerçekleşme zamanı geliyor. Anladığınız ne varsa hayata geçirin ve tekrarlamamaya dikkat edin.

Öküz

Hedefleriniz gerçekleşiyor. Bazı konularda duraksamanız gerekse de aşktan yana şansınız çok. İyi değerlendirirseniz hayatınızın aşkı ile birleşebilirsiniz.

Burcu ERİM DURAL
Chineseastrologer
ŞİFA SANATLARI

Tags: , , , , , , ,

wide-logo